Zayıflama Kürleri Ne Kadar Etkili?

Diyet yaparken metabolizmanın daha verimli çalışmamsı için bazı bitkisel kürler uygulanır. Kürleri yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. Öğrendiğiniz kürlerin hepsini yapmaya kalkışmayın. Hepsini birden yaparsanız ters etki eder ve metabolizmanız yavaşlar. Kürleri düzenli yaptığınız zaman sonucunu alırsınız. Kür süreleri belirli periyotlar halinde uygulanır ve düzenli uygulanması gerekir.

Metabolizma Çalıştıran Kürleri Nasıl Yapmalısınız?

Kür sırasında diyete devam edilmeli. Kür yaptığınız zaman diyetinize kesinlikle ara vermeyin. Çoğu diyet programında sadece kürü içmeniz belirtilir. Kürü uygular ve yeme düzeninizi değiştirmezseniz kilonuzu veremezsiniz. İçtiğiniz metabolizma çalıştıran içeceklerin çoğunda sirke ve limon olduğunu unutmayın. Mide yapınızı dikkate alarak kürleri uygulayın.

Sabah ve akşam olmak üzere uygulanan kürleri yemekten yarım saat önce almalısınız. Yemek süresine kadar bir şey yememelisiniz. Sabah aç karnına uygulayacağınız kürlerin ılık olmasına dikkat edin. Mide asitlerini dengeye sokmak için mutlaka ılık olarak tüketin. Sıvı olarak tüketilmeyen kür programlarını ise belirli aralıklarla yapın. Her gün yaparsanız metabolizmanız alışır ve istediğiniz sonucu alamazsınız.

Akşam uyguladığınız kürlerden sonra ise kesinlikle bir şey yememeye çalışın. Su ve bitkisel çaylar içebilirsiniz. Akşam yapacağınız kürleri genellikle uykudan bir saat önce alırsanız acıkmaz ve daha rahat uyursunuz. Kürle beraber gün içinde 2.5 litre su içmeye özen gösterin. Kür etkisi ile toksinleri vücuttan daha hızlı atmanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir