Küllü Saç Renkleri Nasıl Oluşturulur?

Bayanların son dönemlerde elde etmek istediği saç rengi küllü kumral ve türleridir. Küllü kahve saç renkleri de sık tercih edilenler arasında. Peki bu renklere nasıl ulaşabiliriz. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımız için küllü saç renklerini nasıl elde edeceğimiz hakkında bazı bilgiler verdik.

saç

saç

2017’de Trend Saç Renkleri

Özellikle genç kızların çok fazla ilgi duyduğu renkler kişiye doğal ve tarz bir hava katıyor. Bu nedenlerle oldukça popüler bir saç rengi haline geldi. Yine 2017 yılında da en trend saç renklerinden olacak. Küllü saç renkleri arasında küllü sarı, küllü kumral, küllü bal köpüğü ve küllü kahve yer alıyor. Birçok kadının ten rengine yakışan bu renkler elde edilebilir.

saç renkleri

saç renkleri

Açık tonda bir saç renginiz varsa küllü kumrala ulaşmanız zor değil. Açık değilse oryalle açmanız gerekir. Aksi takdirde bu saç rengine ulaşmanız pek de mümkün olmaz ne yazık ki. Peki küllü sarı nasıl elde edebiliriz?  Eğer çikolata kahve tonlarında bir saça sahipseniz yine saçınızı oryalle açmadan o saç rengini tutturmak pek kolay olmayacaktır. Bu yüzden açıcıdan sonra en açık küllü sarı tonu satın almalısınız.

    1. Mine 28 Kasım 2018

    Yorum Ekle