Yağ Yakan Özel Karışımlar

Diyet yaparken doğal yağ yakan karışımları içmeniz diyetinizden daha iyi sonuç almanızı sağlar. Metabolizmanızı hızlandıracağı gibi toksinlerinizin atılmasını da kolaylaştırır. Düzenli olarak içmeli ve her gün taze olarak yapmalısınız. Özel yağ yakan karışımları yemekten yarım saat önce ve yatmadan 1 saat önce tüketilmesi önerilir.

Etkili Yağ Yakan Karışımlar

1 limonun çeyreğine eşit zencefil parçası, yarım limon, 2 çubuk tarçın, yarım demet maydanoz, yarım yeşil elma dilimleri ve 5 su bardağı su ile yapacağınız özel karışım ile yağlarınızdan kısa sürede kurtulacaksınız. Limon ve zencefili küçük parçalara ayırın ve bir tencereye alın. Üzerine su ve tarçınla birlikte karanfili de ekleyin. Kaynamaya başladıktan sonra altını kısın. Üzerine yarım demet maydanoz ve elmaları ekleyin. 3 dakika daha kaynatın. Ilıdığı zaman süzün ve cam bir sürahiye boşaltın. Yemeklerden yarım saat önce 1 su bardağı tüketmeye özen gösterin.

Tarçın metabolizmanın hızlanmasını sağladığı gibi sizi tok tutar. 5 su bardağı suyun içine 3 adet çubuk tarçın koyun ve kaynatın. Kaynadıktan sonra 4 tane karanfil ekleyin ve 2 dakika daha kaynatın. Ocağın altını söndürün ve ılıdıktan sonra düzenli olarak yemeklerden önce tüketin. Özel yağ yakan tarçınlı suyu 5 gün yapmanız önerilir. 5. günden sonra 3 gün ara verin ve işlemi tekrar uygulayın. Karışımları taze olarak yapmanız önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir