Dekorasyonda Son Dönemlerin Retro Modası

Dekorasyon yeni evli gençlerin, kadın ya da erkek bekar ve tek yaşayanların ya da diğer her yaştan çiftlerin evinde önem verdiği konulardandır. Uygun ve zevkli bir dekorasyon ile evini herkes daha yaşanılır, daha ferah ve iç açıcı hale getirebilir. Son dönemlerde dekorasyonda Retro modası gündemde.  Özellikle de evde her insanın fix yaşam alanı olan salonlarda Retro bir tarzda dekorasyon yapmak birçok kişinin hayalleri ve istekleri arasında. İşte bu yazıda siz değerli okuyuculara Retro salon dekorasyonu ile ilgili bazı öneriler verdik. Eğer siz de bu modaya uymak isteyenlerden iseniz mutlaka okuyun ve fikirler alın.

retro tarzı
retro tarzı

Retro Salon Modası İsteyenlere Bazı Öneriler

Bu tarz yapılan araştırmalara göre mekana giren kişilere enerji veriyor. Retro tarzda egemen olan özellik renklerdir. Kısacası salonunuzda her türlü siliklikten uzak durmalısınız. Mesela düz renk bir koltuk sahibi iseniz rengarenk ve karışık desenlerde kırlentler kullanabilirsiniz. Bu hareketle salona başka bir hava katarsınız. Eğer koltuğunuz çok dikkat çeken bir renkle.

retro tarzı ev
retro tarzı ev

Bir başka önerimiz ise tek bir duvara duvar kağıdı uygulaması yapmaktır.  Eğer isterseniz siz tek bir duvara sevdiğiniz orijinal bir renk ile de boyayabilirsiniz. Renk konusunda kesinlikle dikkat etmeniz şarttır. Koltuklarınızda koyu renk seçecekseniz geniş salonunuz olmalıdır. Eğer küçük salonunuz varsa hardal sarısı gibi renklerden yana seçim yapabilirsiniz.

One Reply to “Dekorasyonda Son Dönemlerin Retro Modası”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir