Youtube Abone Sayısını Eşzamanlı Olarak Takip Edebilme Dönemi

Akıllı telefonunuzda veya tabletinizde canlı bir YouTube abone sayısını ve herhangi bir Youtube kanalının görüntülemelerini görmenin en kolay yolu, telefonunuza bu programlardan birini indirmektir.

⭐Bir Vlogger, Youtube yaratıcısı veya yöneticisi misiniz?

⭐Bir Youtube kanalınız var ve her gün ve her saniye kaç abone aldığınızı görmek istiyor musunuz?

⭐Her gün kaç takipçi kazandığınızı sayabilen ve abone sayınızı gerçek zamanlı olarak izlemenize izin veren güçlü bir abone sayacı mı arıyorsunuz?

⭐Her gün Youtube kanalınızda kaç görüntüleme aldığınızı bildirebilecek akıllı görüntüleme sayacı mı arıyorsunuz?

Bu sorulardan birine cevabınız evet ise, gerçek zamanlı canlı abone sayacı bir uygulama indirip telefonunuza yüklemeniz gerekecektir.

Canlı Abone Sayacının Görevi Nedir?

Canlı abone sayacı, istediğiniz herhangi bir kanalın gerçek zamanlı abonelerini kolayca ve hiçbir ücret ödemeden izlemenize olanak tanır. Aynı anda birden fazla kanalı izleyebilirsiniz, böylece youtube kanallarınızı veya favori kanallarınızdan herhangi birini endişe duymadan ekleyebilirsiniz. Takipçimizin sayısındaki herhangi bir artış veya düşüş olduğunda program kendini güncelleyerek, bildirim paneline çıkar ve sizi uyarır.

Size her kanalın her gün aldığı tam görüntüleme sayısını verebilecek bir görüntüleme sayacına sahiplerdir. Ayrıca, nasıl ilerlediğini görmek için her kanalın görüntüleme geçmişini ve abonelerini görmenizi sağlar.

Neden Canlı Abone Sayacı Uygulamasını Yüklemeyi Seçmelisiniz?

⭐Kullanımı çok kolay bir arayüze sahiptir, böylece herkes herhangi bir öğretici izlemeden canlı abone sayacı kullanabilir.
⭐Bir hesap oluşturmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu yüzden birkaç sanayi içinde indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
⭐Bütün youtube aboneleri ücretsiz programdan yararlanabilirler.
⭐Youtuber, Vlogger, veya Youtube yöneticisi iseniz, istediğiniz sayıda kanal ekleyip ve gerçek zamanlı olarak takip etme imkanına sahip olursunuz
⭐Abonelerin artışını veya azalmasını gösteren harika bir grafik sunar.
⭐Her birini daha kolay tanımanızı sağlamak için herhangi bir kanala takma ad, resim ve bilgi ile kişiselleştirebilirsiniz.

Zamandan Tasarruf Edin

Youtube kanallarına abonelik sayısını izler ve gerçek zamanlı olarak sizi bilgilendirir. Youtube canlı abone sayacı hakkında en iyi şeylerden biri, aynı anda birden fazla kanalı takip edebilmenizdir.
Uygulamanız size çok fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlayacak, çünkü ilerlemenizi görmek için günde birkaç kez hesabınıza giriş yapmanız gerekmeyecektir

İster bir YouTube yıldızı, ister bir YouTube içerik oluşturucusu, ister YouTube yöneticisi veya belirli bir kanalın hayranı olun, uygulamayı yükleyerek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Basit, Hızlı, Kolay Kullanım

Youtube canlı abone sayacı, takip ettiğiniz her kanal için abone sayısını izler ve bilgileri çok basit bir şekilde görüntüler. Ancak, basit olması, yararlı olmadığı anlamına gelmez. Takipçi analizlerinin artışını ve düşüşünü grafikte kolayca anlaşılır şekilde gösterir. Takipçi izleyici, ayrıca ne zaman takipçi kazandığınızı ve ne zaman takipçi kaybettiğinizi gösterir.

Ayrıca, size bir dönüm noktasına ulaşıldığında anında haber verir. İhtiyacınız olan istatistikleri almak için gün boyunca Youtube analizlerini açmanız gerekmez.

En İyi Özellikleri 

• Birden fazla Youtube Kanalını takip edin.
• Kendi kanalınızı ve diğer kişilerin kanallarını takip edin.
• Her kanal için abonelik sayısı hakkında gerçek zamanlı güncellemeler alın.
• Numaraları canlı sayaçla görüntüleyin.
• Abonelerin artışını veya azalmasını gösteren grafiği görüntüleyin.
• Minimalist tasarım ve kullanıcı dostu arayüzü sahip olun
• Her 1000 kişiye ulaşıldığında bildirim alın.
• Her kanalı takma ad, resim ve bilgi ile kişiselleştirin.

Youtube Canlı Abone Sayacından Kimler Faydalanabilir? 

• Kanallarının ilerleyişini takip etmek isteyen Youtube yöneticileri ve Youtube yıldızları.
• Favori kanallarını takip etmek isteyen Youtube kanallarının hayranları.
• Nasıl takipçi kazanacağını öğrenmek isteyen Youtube içerik oluşturucuları
• Sosyal medya uzmanları

Abone sayacı için https://canli.youtubeturkiye.net/ tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir