Ter Lekesini Çıkarmanın Yolu

Kıyafet kombinasyonun yaparken zorlu bir süreçten geçerken aynı zamanda yıkandığı halde lekeli kalan giysiler sıkıntı yaratabilir. Özellikle yaz aylarında ısınan hava ile beraber terleme ile karşılaşabiliyoruz. Bu kıyafetlerin ter ile kuruması ise lekelerin oluşmasına ve yıkanmasına rağmen bu lekenin çıkmamasına sebep olabiliyor. Özellikle beyazlarda karşılaşılan bu durum renklilerde de karşımıza çıkabiliyor.

Ter lekelerinden kurtulmak için beyazlara çamaşır suyu dökmek beyazlarınız yıpranmasına sebep olurken aynı zamanda beyazlığın bozularak sarılığın genel itibari ile artmasına da etki eder. Leke çıkartıcı ürünlerin kullanımında ise ter lekelerinde bazen istenen sonuç elde edilemeyebiliyor.

Ter lekelerinin kıyafetlerinizden tamamen yok olması için ise oldukça kolay ve son derece uygun fiyat seçenekli olan bir yolda bulunuyor. Bu yolu öğrenip uyguladıktan sonra bir daha asla çok paralara ödeyerek leke çıkartıcılara para vermeyeceksiniz.

Karbonat ve Limon Kürlü Leke Çıkartıcı

Ter lekesinin kıyafetlerinizden çıkması için evinizde kolaylıkla bir leke çıkartıcı hazırlayabilirsiniz. Ter lekesinin beyaz ya da renklilerinizden kolaylıkla çıkması için karbonat ve limon suyunu karıştırmanız ya da yarım limona karbonatta batırarak bölgeyi yavaş yavaş ovalamanız yeterlidir. Sonrasında ise kıyafetinizi uygun programa koyarak yıkayabilirsiniz. Kuruduktan sonra ter lekesinin tamamen çıktığını göreceksiniz. Ter lekesinin çıkarılmasında uygulanan bu yöntem aynı zamanda ter kokusunun da kıyafetinizden tamamen yok olmasına da destek olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir