Sezonun Gözdesi Fularlar

Yaz aylarının son dönemlerine geldiğimiz ve aşırı sıcak olarak geçen, sıcaklardan nefes alamadığımız şu günlerde belki de bizi şaşırtsa da kimi kadınların, genç kızların yaz boyunca boyunlarında fular gördük ve şaşırdık ve ama aslında şaşırmamalıyız.

Çünkü bu ilkbahar, yaz sezonunun en önemli parçalarından birisi elbette fularlar idi ve hemen her kıyafet ile fularların kullanıldığını gördük ve kimilerinden öylesine etkilendik ki, biz bile kullanmaya karar verdik.

moda
moda

Nasıl Kullanmalı?

O zaman gelin, hala kullanmayanlar için bu ürünü nasıl kullanabiliriz ya da eğer kullanıyor isek nasıl daha farklı kullanabiliriz ona bakalım.

Dünyanın stil ikonları arasında gösterilen GraceKelly ve AudreyHepburn gündelik yaşamlarında sürekli olarak fular kullanan iki önemli aktris. Belki öncelikle onların nasıl kullandığına şöyle bir bakmak gerekiyor.

Öncelikle ifade edilmeli ki, illa boyuna bağlanacak diye bir kural, kaide yok. Pek ala saçınıza da uzun bir fuları dolaya, dolaya bağlayarak farklı, hatta biraz bohem stil yaratabilirsiniz. Bohem stil demiş iken uzun fularları, otantik takılarla ile tamamlayabileceğinizi unutmamalısınız.

moda trendleri
moda trendleri

Bunun yanında sezonun gözdesi omzu açık bluzların üzerine, küçük bir fular bağlayarak, çok şık olabilirsiniz.

Saçlarınız mı dağınık ve şekil vermekte de zorlanıyorsanız, o zaman saçlarınızı fular ile toplayarak dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz.

Lakin fular alırken kare olanların daha kullanışlı olduğunu ve olabildiğine yaz aylarında kullanacağınızı da düşünerek terletmeyen kumaştan yapılanları tercih etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir