Mikro Saç Kaynak Nedir?

Mikro saç kaynak uygulaması günümüzde dünya çapında en fazla tercih edilen saç kaynak uygulamaları arasındadır. Mikro saç kaynak uygulaması ince tutamlar halinde doğal saçlarınıza yeni kaynak saçların eklenmesi ile yapılır. İşlem, şeffaf yapıya sahip olan kapsül granüllerin ısı ile eritilmesi ve saçınıza tutturulması ile tamamlanır.

Saç kaynağında eklenecek olan saçların hafif yapıya sahip olması mikro saç kaynak modelleri denildiği zaman ilk akla gelen özelliktir. Böylelikle gündelik kullanımda herhangi bir şekilde saçlarınıza işlem yapıldığını hissetmezsiniz.

Mikro Saç Kaynak Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ancak mikro saç kaynak modellerini yaptıracağınız zaman bu konuda profesyonel çalışmalar sergileyen ve güvenilir bir salon bulmalısınız. Amatör ya da bilinçsiz uygulamalar ile yapılan mikro saç kaynak modelleri sizin doğal saç yapınıza zarar verebilir.

Araştırma yaparken salonun veya kişilerin daha önceki çalışmalarına, referanslarına ve bütçenize uygun olup olmadığına da bakmalısınız. Profesyonel bir salon araştırırken asla aceleci davranmamalısınız.

Mikro Saç Kaynakların Avantajları Nelerdir?

Mikro saç kaynağında küçük ve şeffaf kapsüller saçlarınıza eklendiği için doğal saçlarınız ile aynı renge sahip olurlar. Saçlarınızı topladığınız zaman bile fark edilmezler. Kaynak saçların mikro saç kaynağı uygulamasında asla başınıza batmaz ve sizi rahatsız etmez. Saçlarınıza dokunulduğu zaman bile bir işlem yapıldığı hissedilmez.

Mikro saç kaynağı yaptırdıktan sonra istediğiniz tüm işlemleri uygulayabilir, bakım yapabilir, deniz, havuz ve saunaya da gidebilirsiniz. Doğal saçlarınız ile yaptığınız tüm aktiviteleri mikro saç kaynak modelleri ile de yapmaya devam edebilirsiniz.

Saç kaynağı konusunda profesyonel olan Mehmet Tatlı’nın resmi internet sitesi olan https://www.mehmettatlimecidiyekoy.com/ adresini inceleyerek saç kaynak modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir, saç kaynak örneklerine göz atabilir ve dilerseniz randevu alarak saç kaynağı işlemini de yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir