Her Stile Uyan Yazlık Etek Modelleri

Yaz etekleri bir şort, bir t-shirt modunda bütün yazı geçirenler için zor bir seçimdir. Fakat kesinlikle korkulacak, imkânsız bir tarz da değildir. Akıllıca seçilen her bir etek modeli, dolabınızdaki en gurur verici, güvenilir stil parçasıdır.

etek modelli
etek modelli

Stilinize göre düz veya baskılı etek modelleri arasından seçim yapın. Sezonun trendlerini her zamanki seçeneklerinizden çok uzaklaşmadan gardırobunuza ve tarzınıza biraz renk katmak için harika bir yoldur. İşte her stile uyabilen, pratik ve rahat 5 yazlık etek modeli:

  • Pilili Etek: Şık kolsuz bir bluz ile giyin harikalar yaratın. Ayrıca, karın bölgenizde fazlalık varsa, kutu pilili etekler, kusursuz bir şekilde karın bölgenizi daha ince gösterir. Siluetinizi biraz daha vurgulamak için topuklu sandaletler en iyi yardımcınız olabilir.
  • Midi Boy A Etek: Özellikle orta boyda birçok değişik malzeme ve aksesuarlar ile süslü versiyonları olan, yazlık, A kesim etek modelleri var. Eğer bacaklarınızın estetiğinden emin değilseniz orta boy etek iyi bir fikirdir, ancak bir çift dolgu topuk ya da topuklu ayakkabı ile desteklemeniz önerilir.
midi etek
midi etek
  • Çiçek Desenli Etek: Çiçek desenler, her yıl olduğu gibi zamansız moda ve yaz eteklerinin de en neşeli olanları. Düz renk askılı bir body ve sandalet ile mükemmel bir yaz stili oluşturmak için daha iyi bir parça olamazdı.
  • Denim Etek: Yaz gardrobunun en önemli parçalarından biri olan Denim etek özellikle dizüstü boyu ile çok yönlü kullanıma açıktır. İster Casual bir bluz ister t-shirt ile giyin harika görünür.
  • Pantolon Etek: Tedirgin olmadan oturup kalkabileceğiniz pantolon etek modelleri de çok işlevseldir. Body bluzlar, penye t-shirtler, büstiyerler, aksesuarlar, stiletto ya da babet ayakkabılar ile yüzlerce stil oluşturulabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir