Çanta Tasarımlarında Moda

Kadınların vazgeçemedikleri aksesuarlardan biridir çantalar… Giyilen kıyafetlere uygun olan çanta, tam da bir kıyafet tamamlayıcısıdır. Çantalarda aranan özellik ise; hem kullanışlı hem de şık ve gösterişli olmasıdır.

Elbette ki çanta konusunda da, kıyafetlerde olduğu gibi moda söz konusudur. Her yılın bir çanta modası olduğu gibi, her mevsimin de ayrı bir modası olur. Ve farklı tasarımlar her daim göz doldurur. Peki çanta modasında nasıl farklılıklar vardır?

çanta modeli
çanta modeli

Farklı Çanta Tasarımları

  • Çiçek Desenli ve Basklı Çantalar

Özellikle yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında olan çiçekli çantalar, oldukça da ilgi görüyor. Ve birçok ünlü markanın da vitrinlerinde yer almayı başarıyor.

  • Büyük Spor Çantalar

Sportif giyinmeyi seven kadınların tek tercihi! Bu çantayı özellikle spor salonuna giden bayanlar, gerekli spor malzemelerini taşıyabilmek amacıyla kullanıyor.  Spor giyinmeyi seviyorsanız ya da spor yapıyorsanız, tam da size göre!

  • Yumuşak Deriden Yapılmış Torba Çantalar

Bu çantalar yumuşak deriden yapıldığı için ve ağızları büzgülü olduğu için, kolayca bükülüp katlanabilir özellikte. Yani kolayca torba gibi bir şekle girebiliyor. İsmi de zaten bu nedenle torba çanta…

çanta tasarımı
çanta tasarımı
  • Minik Boy Çantalar

Evet, minik boy çantalar! Küçük de değil yani, minik. 🙂 İçerisine çok fazla malzeme koyamasanız da, oldukça hoş ve zarif görünen çantalar. Özellikle çanta kullanmayı çok fazla sevmeyen; ama yanında mutlaka para, telefon vs. taşımak zorunda kalan kadınlara göre. Ya da bir gece davetinde, yanınıza çok fazla bir şey almanıza gerek olmayan durumlarda da kullanabilirsiniz. Bu çantalar sizi çok zarif gösterecek.

  • Sapları Yuvarlak Olan Çantalar

Normal saplı çantaların dışına çıkmak isteyen modacılar, çantalara yuvarlak saplar takarak fark oluşturuyor. Tıpkı yuvarlak küpeler gibi bir görünüm oluşuyor. Farklı bir tarz denemek isterseniz, çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Farklı çanta modelleri kullanmayı seviyorsanız, bu birbirinden farklı tarzları deneyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir