Düğün Pastasına 4 Leziz ve Hafif Alternatif

Birçok çift için zarif, katlı bir düğün pastası tartışılabilir değildir ve göz ardı etmek tuhaf görünebilir, ancak tek seçenek ve şart değildir. Aslında, bazı gelinler ve damatlar düğün ikramlarına fazladan bir şeyler eklemeyi tercih ederken, diğerleri standart düğün pastasını daha sağlıklı ve pratik seçeneklerle tamamen değiştiriyor. İşte düğün pastasına rakip olabilecek 4 alternatif:

pasta
pasta
  • Cupcake Kuleleri

Her yaştan düğün konukları için harika bir alternatiftir. Geleneksel vanilyadan daha yaratıcı tatlara ve dolgulara kadar her şeyi içerebilir. İkincisi, birçok gelin ikincil tatlılarda tasarım ve temayla yaratıcı olmayı sevdikleri için geleneksel bir düğün pastası gibi dekore edilebilir. Ek olarak, kupa kekleri hizmet etmek için bir pratikliktir. Basitçe bir tane alır, tabağınıza koyasınız; hiçbir sinir bozucu bulaşık ve dağınıklık olması gerekmez.

  • Minik Turtalar

Enfes dolgular ve kıtır kıtır hamuru ile turta en az birkaç lezzet için bağlayıcıdır ve bu tatlıları düğününüzün belirli mevsimi ve temasına uyarlamak kolaydır. Örneğin, yaz düğünleri için şeftali, yaban mersini veya çilek gibi meyvelerle evlendiğiniz mevsimi temsil eden meyve dolu seçenekler sunabilirsiniz. Uygun olan bir platform ve şık bir sunum hazırlayın ve misafirlerinize her leziz seçeneği tatmaya bırakın.

  • Kurabiyeler

Pastanın yerine geçebilecek en iyi alternatiflerden biri de şüphesiz kurabiyelerdir. Kurabiye için seçenekler sonsuz; bisküvili, krema dolgulu sandviç kurabiyeleri, meyveli kurabiyeler veya macaronlarla binlerce çeşit yaratılabilir. Bu yaratıcı lezzetler, konukların keyfini çıkarmayı seçtikleri içecekler için tüm popüler seçimlerdir.

cupcake
cupcake
  • Dondurma

Sıcak yaz aylarında bu kadar çok düğün yaşanırken, konukların daha sonra dans pistinde eğlenmesi beklenirse, tereyağı ile doldurulmuş ağır bir pastadan biraz daha ferahlatıcı bir şey yemeleri gerekebilir. Muhteşem kreasyonlar yaratmak için dondurmaların güzelliği, sonsuz uyarlanabilme özelliğidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir