Çit Hasırları Özellikleri

Çit çelik tel örgü teknikleri kullanılarak üretilen ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılan tel örgü türlerinden biridir. Güvenlik ve koruma amacıyla da kullanılan çit ağı, genellikle duvar içi uygulamalarda kullanılan ekonomik bir çit ürünü olarak da bilinir. Ek olarak, ihtiyacınız olan ebat ve tiplerde özel çit matları satın alabilirsiniz. Çit direkleri, borular ve kutu profilleri olarak kullanılabilen siyah veya galvanizli olarak da üretilmektedir.

Çit hasırları; spor alanları, fabrikalar, siteler, binalar, bahçeler, okullar, köprüler gibi yerlerin çevresini korumak için kullanılan için kullanılır. Standarda ek olarak, istek üzerine farklı boyutlarda üretmek de mümkündür. İstenilen renklerde boyanabilir, düz ve oluklu çubuklar üretilebilir veya galvanizlenebilir.

Endüstriyel ortamlarda performans gösterme gücüne, mimari tasarımların estetik zenginleştirme etkisine ve farklı alanlarda kullanım esnekliğine sahip çok yönlü bir üründür. Tabela, korkuluk dolgularına, kabin girişlerine ve tesis ekranlarına dahil edilebilecek çit hasırları her türlü tasarım için uygundur. Bu tarz Çit ürünlerinin ölçüleri kişiye özel olarak tasarlanabilmektedir. Ayrıca ağırlıkları da ihtiyaçlarınıza göre özel olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Çit hasırlar nerede kullanılır?

Tarımsal ve ticari alanlarda kullanılabilecek ürünlerdir. Çok yönlülükleri, güvenlik amacıyla kullanılmalarını sağlamıştır. Sunduğu avantajlarla öne çıkan bir ürün ailesidir. Işık ve rüzgarın geçmesine izin verir, ancak fiziksel olarak büyük elementlerin ilgili alana girmesine izin vermezler. Üretimi kişiye özel ya da ihtiyaçlarınıza göre değiştirilebilir. Hafif özellikleri kurulum sırasında kesme ve tutmayı kolaylaştırır.

Firmamız, geniş ürün yelpazesiyle ihtiyaçlarınıza en uygun ürünleri sunmaktadır. Ürün çeşitliği ve boyutları ile geniş bir çözüm yelpazesi sunan Firmamız dikkatleri de üzerine çekiyor. Daha fazla bilgi için, lütfen https://www.karacametal.com/cit-hasirlari bakınız.

 

  • Yorum Ekle