Farklı Dekorasyon Fikirleri

Evinizde gerçekleştirebileceğiniz dekorasyon uygulamalarınızda kimi zaman yaratıcılığa yer açmanız gerekebilir. Dolap koyulamayan bir alanı değerlendirmek ya da ölü bir alanda farklı bir çalışma yaratarak bu alana güzellik katmak bir anlamada hayal gücü ve yaratıcılık ile de alakalıdır. Bunun yanı sıra kimi zaman hayal gücünüz ile yaratamadığınız ya da o anda aklınıza gelemeyen fikirleri de farklı alanlarda inceleyerek bulabilirsiniz. Bu yazımızda da sizlere farklı dekorasyon fikirlerinden bahsedip yapabileceğiniz çalışmaları hazırladık.

dekorasyon fikirleri

Dolap Konulamayacak Darlıkta Olan Alan Nasıl Değerlendirilir?

Dolap konulamayacak darlıkta olan alanlarınız var ise bu alanda duvara dar sandıkları monteleyerek birçok eşyanın ortadan kalmasını sağlayabilirsiniz. Kısa dar kasaları sepet şeklinde yerleştirmeniz daha avantaj sağlarken düz olarak koyarak ise kitaplık gibi değerlendirme şansını elde edebilirsiniz.

Eğer bu alanı daha farklı seçimler ile kullanmak isterseniz resimlerinizden yararlanarak nostaljik bir alan çalışmasını yaratabilirsiniz. Uzun bir ağaç dalı ve ip bu iş için yeterlidir.

Ölü Alanlarda Ne Yapılabilir?

Evinizde yer alan ölü alanlarda şık seçimlere yer açmak için paşa kılıcı çiçeğinden yararlanmanız mümkün. Paşa kılıcı az ışık ve sulama ile yıllar boyu sizin ile kalabilecek olan bir bitkidir. Bunun yanı sıra ahşap bir kasanın üstüne minder kayarak bu alanda otuma alanı yaratmanız da mümkün. Her şey sizin göz zevkinize ve beğeninize göre değişebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir