Bronz Tenliler Hangi Renk Kıyafetleri Tercih Edebilir?

Sarışın ve açık ten renkli olan kadınlar için renk kullanımı biraz sınırlı kalabilir. Bazı renklerde kadınlar sarı ve açık renkli saçlarından dolayı daha soluk kalabiliyorlar. Fakat mevzu bahis esmer yani bronz tenli kadınlar olduğu zaman daha geniş bir renk skalası ortaya çıkıyor. Bu içeriğimizde sizlere bronz tenli kadınların giyebileceği kıyafet renkleri ve modellerini anlatacağız.

bronz ten
bronz ten

Bronz tenli kadınlar genellikle her rengi kıyafetlerinde kullanabilirler. Fakat bazı renkler diğerlerine göre daha ağır basabilir. Örneğin pembe rengi bronz tenli kadınların daha alımlı ve çekici gözükmesini sağlayabilir. Koyu bir pembe gömleği iş hayatlarında da tercih edebilecek olan esmer kadınlar bu gömleklerini klasik bir kot pantolon ile birlikte giyebilirler.

Lacivert, Sarı ve Beyaz

Esmer olan kadınlar için bir diğer özel renk ise lacivert rengidir. Lacivert rengini iddialı bir şekilde taşıyabilen kadınlar ten renklerinin daha da canlı gözükmesini sağlayabilirler. Beyaz bir pantolon, kırmızı bir ruj ve lacivert bir kazak ile yapılacak bir kombin esmer kadınların son derece şık gözükmesini kolay yoldan sağlayacaktır.

bronz ten
bronz ten

Sarı rengi ise bronz tenli kadınların özel davetlerde kullanabileceği ağırlığı olan bir renktir. Esmer kadınlar aynı zamanda sarı ile birlikte beyaz renkli kıyafetleri de özel davetlerde kullanabilirler. Esmer kadınlar en temel seçebileceği ve onlara en çok gidecek olan rengi bu tür ortamlarda beyazdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir