Toki Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı tarafından faaliyete geçirilmiş dar gelirli aileleri ev sahibi yapan bir kurumdur. Halk arasında “Toki” olarak da adlandırılan bu kurum, Türkiye genelinde pek çok farklı sosyal konut projesi gerçekleştirmiştir. Projelerdeki konutları ihtiyaçlar doğrultusunda en uygun ödeme seçenekleri ile sunan Toki, dar ve orta gelirli ailelerin ev sahibi olmasını sağlamaktadır.

Toki Müşteri Hizmetleri Ne Tür Yardımlar Sunar?

Toki müşteri hizmetleri ile de hizmet veren bir kurumdur. Toki’nin iletişim araçlarını kullanarak yeni ve mevcut projeler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru tarihleri ve başvuruların gerçekleştirilme şekilleri hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, sadece konut projeleriyle değil aynı zamanda projeler ile birlikte ticaret merkezleri, camiler, okullar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal konutlar da inşa etmektedir.

Pek çok farklı noktada tarihi yapıları koruyabilmek adına çalışmalar gerçekleştiren Toki, restorasyon projelerine de imza atan ve bu amaçlara özel finansman sağlayabilen bir kurumdur. Toki müşteri hizmetleri sadece İstanbul’daki projeler ile ilgili değil, Türkiye genelindeki bütün projeler hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz bir müşteri hizmetleridir. 444 86 54 numarasını kullanarak konutlar ve projeler hakkında sizler de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Toki Müşteri Hizmetlerine Hızı Bağlanma

Ayrıca 0212 495 40 40 numarası üzerinden de müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. İstanbul’da hayata geçirilen konut ve projeler ile ilgili tüm detayları elde edebileceğiniz çağrı merkezine bağlanarak müşteri hizmetlerine istek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de bildirebilirsiniz. Toki müşteri hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve müşteri hizmetlerine daha hızlı bağlanmak isterseniz https://www.direkbaglanma.net/toki-musteri-hizmetleri-cagri-merkezi-iletisim-telefon-numarasi.html adresini de ziyaret edebilirsiniz. Aynı adres üzerinde farklı firmaların çağrı merkezi iletişim numaraları ve detayları da yer almaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir