Fazla Göbekten Kurtaran Diyet

Kadın ya da erkek fark etmeksizin birçok insanın vücudunda belli kısımlarda bazı fazlalıklar olabiliyor. Özellikle şikayet edilen fazlalıklar ise göbek kısmında. Siz de daha formda ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorsanız bu yazıda size bir önerimiz olacak. Eğer fazla göbekten şikayetçi iseniz tarifini vereceğimiz bu diyeti mutlaka uygulamanızı tavsiye ederiz.

göbek
göbek

Göbeğe Elveda

Kahvaltıda 1 adet yeşil elma kabuğu ile birlikte tüketilmeli. Eğer isterseniz bir tanede sert şeftali yiyebilirsiniz. Öğlen yemeğinde ise bir porsiyon ızgara tavuk ve yanında ise taze soğanlı yeşil salata tüketmelisiniz. Saat 3 sularında üç dört tane yulaflı bisküvi yemeli, bir buçuk saat sonra bir tane daha yeşil elma yiyebilirsiniz.

göbek eritme
göbek eritme

Akşam yemeğinde az zeytinyağlı fasulye, bir tane dilim ekmek ve yanında bir mevsim salatası yiyebilirsiniz. Gece acıktığınızda ise bir bardak ılık süt yani eğer isterseniz 3 fincan rezene çayı veya yeşil çay tüketebilirsiniz.

Mutlaka uzak durmanız gereken şeyler kızartma, hayvansal katı yağlar ve şekerli içeceklerdir. Ayrıca alkol, cips, çikolata ve yağlı çerezlerden beyaz un ve şekerden mutlaka kaçınmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir