Erkek Güneş Gözlükleri

Gözler, yaz ve bahar aylarında daha da yoğun ve doğrudan gelen güneş ışınları karşısında iyice hassaslaşmaktadır. Bu sebeple de gözlerinizi korumak da daha önemli bir durum olmaktadır. Güneş gözlükleri takmanın hem göz hem de gözü çevreleyen cilt sağlıklarına olumlu etkileri olduğu gibi, kıyafetlerinizi tamamlamakta olan, stillerinizi kusursuz bir hale getirebilen rollerini de göz ardı etmemek gerekmektedir. Erkek güneş gözlükleri stil sahibi ve şık erkeklerin olmazsa olmaz unsurlarından bir tanesidir. Gündüz yürüyüşlerde, plajlarda ya da sokaklarda yürürken güneşe karşı hem giysilerinizin tamamlayıcısı olacak hem de gözleri güneşin zararlı etkilerinden de koruyacak olan günlük tarzlarınız ile uyumlu, karakterlerinizi de yansıtabilen bir erkek güneş gözlüğü ile sizlerde stillerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Bu yazımızda ise erkek güneş gözlüğü modalarını inceleyerek, en popüler olan gözlük modellerini sizler ile paylaşacağız. Erkek güneş gözlükleri modelleri nasıl çeşitlenmiş, en popüler olan hangisi, hangi markalar öne çıkıyor tüm bu merak konularının hepsini sizlere sunacağız.

Sezonun En Popüler Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkek güneş gözlüğü modelleri konusuna öncelikle metal çerçevenin geri döndüğünü söyleyerek başlayabiliriz. İnce ve metal olan gözlük çerçeveleri erkeklerin dış görünüşlerine ekstra bir zariflik ve kibarlık da katmaktadır. Bu trendi ise en çok clip on gözlük modellerinde de görmekteyiz. Clip on gözlüklerde erkeklerin en büyük avantajı ise hem numaralı gözlüklerini hem de güneş gözlüklerini beraber taşıyabilecek olmalarıdır. Bu görece de Retro tarzının geri dönüşü olan nostalji ve vintage meraklılarını da oldukça sevindireceğe benzemektedir. Damla gözlüklerde de ince ve metal çerçeveler oldukça çok tercih edilmektedir. Birçok hayrana ve ziyaretçiye sahip olan damla gözlük modelleri tarzlar için karizmatik bir dokunuş için oldukça idealdir.

Bunların yanı sıra spor serilerinde bulunan ince metal çerçeveli, çift köprülü damla güneş gözlüğü modelleri de görülmeye değer ürünlerdir. Damla güneş gözlükleri ve erkek güneş gözlükleri modelleri de gün geçtikçe değişimler ile karşımıza çıkmaktadır.

Az önce bahsettiğimiz gibi vintage modası demişken, yuvarlak gözlüklerin de sezonun erkek güneş gözlüğü modalarına damga vurduğunu da söyleyebiliriz. 70’li yılların ince ve metal çerçeveleri ile 90’lı yılların punk görünümlerini beraber yansıtan bu gözlükler de oldukça çok tercih edilmektedir.

Pilot çerçeveli gözlükler, yanı diğer bir adı ile aviator gözlük modelleri de sezonların gözlük modasında önde gelmekte olan ve en çok talep edilen modeller arasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu gözlük modellerinin her ana ve her ruha uygun hitap ettiği de bilinen bir gerçektir. Eğer ki amacınız tarz yaratmak ise bu gözlükler bunu modası hiç geçmeyecek bir şekilde de sağlayabilmektedir. Erkek güneş gözlükleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden olmaktadır.

Wayfarer gözlük modelleri ise bu sezonda sıklıkla görebileceğiniz erkek güneş gözlüğü modelleri arasında yerini almıştır. Hatta bu modeller zamanın ötesinde modeller, tıpkı aviator modelleri gibi olmaktadır. 80’li yılların umursamaz ve cool tavırlarını gündelik tarzlarınız ile birleştirmenize de yardımcı olmaktadır. Wayfarer modeller daha çok rafine, zarif ve ince görünmek adına biçilmiş bir kaftan olarak da anılmaktadır. Bu modeller daha spor ve salaş tarzların da tamamlayıcısı olabilmektedir.

Gördüğünüz üzere yaz aylarının vazgeçilmezi olan güneş gözlüklerinde birbirinden farklı pek çok çeşit bulunmaktadır. Bu çeşitlerin her birinin kendine has bir tarzı ve özelliği bulunmaktadır. Erkek güneş gözlüğü modelleri her tarza hitap edecek şekildedir. Bu yüzden tarzınıza uygun bir gözlük bulmanız da oldukça kolaydır.

Erkek güneş gözlükleri için https://www.asaloptik.com.tr/erkek-gunes-gozlugu tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir