Akıllı Mum LuDelaile Güvenli Mum Keyfi

Teknoloji her alanda gelişmeye devam ediyor ve akıllı telefonlar ile birçok şeyi kontrol edebiliyorsunuz. Akıllı telefonlara eklenen uygulamalar ile telefonlarınızı bir nevi kumanda gibi kullanıyorsunuz. LuDela akıllı mum keyfi için telefonunuza uygulama eklemeniz yeterli. Yapay bir mum olmayıp, LED içermez. Devrilmeme özelliğine sahip olup güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

akıllı mum
akıllı mum

LuDela Akıllı Mum Nasıl Çalışır?

LuDela’nın önemli özelliği içinde çok sayıda sensör bulunması. Bu sensörler vasıtasıyla tehlikeyi hissettiği an uygulama yardımıyla cep telefonunuza haber gönderebiliyor. Sistemde kullanılacak olan uygulama ise Wi-Fire’dir. Çok sayıda LuDela muma sahipseniz hepsini birden yönetebiliyorsunuz. Manzara modu özelliği ile bulunduğu ortama farklı ambiyans sağlayabiliyor.

Mumun sakinleştirici etkisi seven ama korkanlar için özel bir tasarım olan LuDela normal mum özelliğine sahip olup parafin içermediği gibi erimiyor.

ludela mum
ludela mum

Dış kısmında bulunan görsel mum kabuğu içinde gerçek fitil bulunuyor. Özel aksamı ile uzaktan kontrolünü sağlayabiliyorsunuz. Bir diğer özelliği ise pil ya da şarj yardımıyla çalışabilmesi.

LuDela farklı renk ve koku alternatiflerine sahip olup farklı beğenilere hitap eden bir ürün. Mumları 5 ya da 6 ay gibi bir süre boyunca şarj edilmiş şekilde kullanabilirsiniz. 6 ay sonra ise değiştirmeniz gerekiyor. Kolaylıkla kontrol edebileceğiniz bu modeli güvenli şekilde kullanabilirsiniz. Yaşadığımız akıllı çağa ayak uyduran akıllı mumlar ile evlerinizde büyülü bir atmosfer oluşturun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir