2018 Yılının Dekorasyon Trendleri Nelerdir?

2018 dekorasyon trenleri içinde farklı renk tonları ve sıcak bir havanın hakim olduğu söylenebilir. Yeni evini döşeyecek olanlar ya da evini yeni trende göre yeniden düzenlemek isteyenler için 2018 dekorasyon moda trendlerini araştırdık.

2018 ev dekorasyonu
2018 ev dekorasyonu

Koyu Renklerin Hakimiyeti

2018 yılı içinde dekorasyonda koyu tonların hakimiyetini göreceğiz. Yeşiller, bordolar, koyu gri, koyu mavi, siyah ve koyu mor gibi tonlara yeni dekorasyon uygulamanız içinde rahatlıkla yer açabilirsiniz. Eğer bir süredir kenarda bekleyen koyu renk perde, halı, yastıklarınız var ise bunları yerinden çıkarmanın tam zamanı.

Duvar Kağıdı ya da Sticker

Yeni yıl ile birlikte dev botanik desenlere sahip olan duvar kağıtları ya da stickerlar moda akımı içinde yerini aldı. Bu uygulamalara dekorasyonunuzda yer açabilirsiniz. Özellikle evini boyatmayı düşünenler duvar kağıdı seçimine yer verebilir.

Kapitone Desenler

Kapitone desen geçtiğimiz yılda dekorasyonda moda olan desen idi. Yeni yıl ile beraber kapitone hakimiyeti devam ediyor.

2018 dekorasyon fikirleri
2018 dekorasyon fikirleri

Dekorasyonun Altın Çağı

2018 yılında dekorasyon altın çağını yaşayacak. Yeni yıl ile beraber bakır temalar yerini altın rengi aksesuar ve detaylar ile yer değiştiriyor. Özellikle koyu tonların moda olduğu dekorasyon uygulaması içinde aydınlatıcı etkisi ile gerçekten doğru bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

Hygge Trendi

Yeni sezonda da hygge trendi moda olayı sürdürüyor. İskandinav ev stilinin sihri olarak dillenen trend sıcak ve rahat bir ev dekorasyonunu yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir