2018 Modasında Neler Olacak?

İlkbahar yaz sezonunun sonuna doğru yaklaştığımız şu günlerde yenilenen sonbahar kış koleksiyonları için mağaza vitrinlerini görmeniz mümkün. Birçok markanın yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya başladığı bu dönemde özellikle 2018 yılında en trend olacak olan kadın modasını merak ediyor musunuz?

2018 kış modası
2018 kış modası

Sonbahar Kış Sezonunun En Trend Parçası Ne Olacak?

Sonbahar kış sezonunun izlerini yavaş yavaş görmeye başladığımız şu günlerde sıcak havaya aldırmadan birçok mağazanın kazakları, montları, uzun kollu tişörtleri vitin ve mağaza içlerine yerleştirdiğiniz görebilirsiniz. Genel olarak hâkim olan renkler markalara göre değişim gösterse de yazın etkilerinde sıyrılarak yavaş yavaş sonbahar kış detoksu için gardırobunuzu boşatmanız gerekiyor. Yeni ürünlere açacağınız yer ile beraber alışverişinizi daha raht yapabilirsiniz.

Sonbahar kış sezonunun en trend parçası olup daha feminen bir görüntü yakalamanızı sağlayacak olan en en trend parça ise şimdiden dilden dile dolaşıyor.

2018 modası
2018 modası

Yeni sezon ile birlikte moda olarak karşımıza dış giyim modasından yana en önemli detay geldi. Buna göre yeni sezon içersinde bayanların dış giyim modası uzun paltolardan yana oldu.

Farklı renk ve farklı kumaş türleri ile şimdiden mağazaların vitrinlerinde yer alan uzun paltolarda bel detayına önem vermeniz önerilir. Bunun yanı sıra bilete biten modellerin yanı sıra diz altına inen modeller de yeni sezon içersinde yer alacak olan trend parça olarak biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir