Her Kadının Sahip Olması Gereken 6 Sportif Temel Parça

Sportif aktivitelerimizde hayatımızın en az yarısını harcıyoruz, bu nedenle solgun egzersiz pantolonlarını ve promosyon t-shirtlerini, işlevsel ve seksi kıyafetlere bırakmanın zamanı geldi. Bunun için lazım olan 6 demirbaşı sıralıyoruz, yaza şık ve göz alıcı giriyoruz.

 

tişört
tişört

1- Klasik Tişört

Hiçbir şeyin uygun olmadığı o anları biliyor musunuz? Gardırobunuzda klasik bir beyaz tişört varsa kıyafetinizi fazla düşünmenize gerek yoktur. Kolay stiller, sizi egzersiz, brunch ve bara kadar her yere götürebilir. Biraz farklı olsun derseniz grafik desenli bir t-shirt ve bir Jean iyi görünecek bir tarz olabilir.

sporcu sutyeni
sporcu sutyeni

2- Sporcu Sutyeni

Destekleyici ve kontrol altında tutuyor olmalı elbette. Sıcak terli bir faaliyet olduğu zaman ona güvenebilmelisiniz. Şık ve kaliteli olmasına özen gösterelim.

tayt
tayt

3- Mükemmel Saran Bir Tayt

İyi bir tayt vücudunuzu sıkı sıkı sarmalı yoksa hiç bir anlamı yok. Rahat, gergin ve vücudun her yerinde kucaklaşan şık bir model olmazsa olmazlardandır.

çanta
çanta

4- Sırt Çantası 

Her zaman sizinle birlikte büyük bir takım çantasını çıkarmaya ihtiyacınız yoktur. Ellerinizi serbest tutarak sevimli bir sırt çantası tüm temel eşyalarınıza uyabilir ve böylece egzersiz sonrası bir cafede daha rahat vakit geçirebilirsiniz.

Sweatshirt
Sweatshirt

5- Sweatshirt

Gerçekten zor bir egzersizden sonra yapmak istediğin tek şey rahat ve kuru bir şey giymek olabilir. Terli kıyafetinizi bir torbada saklayın ve rahatça sweatshirtünüz ile kaybolan enerjinizi kazanın!

mont
mont

6 –Mont 

Bir an güneşli iken bir sonraki rüzgârlı ya da daha kötüsü yağmur her an başınıza gelebilecekmiş gibi hazırlıklı olmakta fayda var. Rüzgâr kesici bir mont hayat kurtarır!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir