Beyaz Kotlar Nasıl Kombinlenir?

Özellikle de son dönemlerde genç kızlar spor ve şık bir görüntüye ulaşmak istedikleri zaman tercihlerini beyaz kottan yana kullanmaya başladılar. Ancak bu tarz kotlar ile güzel bir görünüme erişilmek istendiği zaman dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmakta. Bunlar sayesinde artık beyaz kotlar istenilen her yerde rahatlıkla kullanılabilmeye başlayacaktır.

Tarzınızı Belli Edin

Seçilecek olan beyaz kotun doğru şekilde kombinlenebilmesi adına öncelikli olarak nerede giyileceğine karar verilmesi gerekmekte. Böylece kadınlar her zaman arzuladıkları şık görüntüye oldukça kolay bir şekilde erişmeleri mümkün olacaktır.

beyaz kombin
beyaz kombin

Gündüz zaman diliminde kullanılacak olan beyaz kot, üzerine bluz ve altına düz ayakkabılar giyildiği zaman şık bir görüntü ortaya çıkacaktır. Akşam beyaz kot kullanmak isteyenler ise bluzun altına topuklu ayakkabı, küçük bir cluth kullanılabilir.

Sade bir görünüme sahip olması sayesinde istenilen her türlü tarz ile birleşebilecek olan beyaz kot, başta spor kombinlerinde sıklıkla kullanılabilmektedir. Spor bir kombin için kullanılmak istenilen beyaz kot için renkli tişörtün yanı sıra spor ayakkabı ve sandalet tercih edilebilecektir. Çanta tercihinde ise sırt çantası ya da spor bir çanta kullanılmalıdır.

beyaz kot
beyaz kot

Bununla beraber şık görünümü için beyaz kot kullanılacağı zaman devreye şifon gömlek girmektedir. Topuklu ayakkabı ve tarza uygun çanta ile beraber beyaz kot herhangi bir zaman diliminde değil istenilen her zaman rahatlıkla kullanılabilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir